Vadóc
Vadóc
Menü
 
Boys
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Kedvenc linkjeim
 
Idő
 
Szerelem
 
Extra
 
Számláó
Indulás: 2006-01-07
 
Hírlevél
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 
Barátság!
 
Film
 
Idézetek

I love you!

"A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk."
(Francoise Sagan)

"Szerelem, ha egyik a másikát repülni hagyja,
de ha lezuhan, fél szárnyát kölcsönadja."

(Szabó Éva: Szög és kereszt)

 
Zeneletöltés
 
Boszorkányság
 
Az első randi
 

Az első randi

Az első találka nagyon kényes dolog, sok minden múlhat rajta. Mit mondasz, mit csinálsz, hogyan reagálsz - ezek az apróságok már rögtön az elején eldöntik a randi jövőjét. Mindegyikőtöknek megvan az álma, hogyan képzeli el azt a bizonyos randit, de vajon a srácok mit gondolnak róla? A GIRL! ennek járt utána...

Szerinted melyik a legmegfelelőbb helyszín az első randihoz?

András (16): Ez a lánytól is függ. Meg kell tudnom, milyen a személyisége, és mit szeret csinálni. Nyáron szabadtér, télen inkább egy mozi.
István (17): Szerintem egy kávézó vagy egy beszélgetős hely a legjobb, ahol lehet két értelmes szót váltani.
Laci (15): Egy séta is nagyon jó megoldás lehet. Legutóbb egy lányt kísértem a moziig, és egy csomót beszélgettünk közben.

Hazudtál már egy lánynak azért, hogy jobb színben tűnj fel előtte?

András: Ez szintén lányfüggő dolog, hogy kinek mit mondok el. Például, ha valakinek van egy másik barátnője, akkor azt nyilván nem mondja el, de ezen kívül vannak azért kegyes hazugságok.
Gábor (16): Nem vagyok a pontosság mintaképe, ezért ha elkések, mindig kitalálok valamit. De a fontos dolgokban mindig őszinte vagyok.
Gergő (15): Én maximum kisebb, jelentéktelenebb ügyekben füllentek néha. Nincs sok értelme a dolognak, mert úgyis kiderül, és különben sem tudok jól hazudni.

Milyen típusú lánnyal randiztok szívesen?

István: Szerintem az a legfontosabb, hogy mindenről el lehessen vele beszélgetni. Fontos, hogy legyen udvarias a szüleimmel, mert az első benyomás mindig sokat számít.
András: Ne legyen túl komoly, de amit komolyan kell venni, azt vegye is úgy. Persze legyen vidám, kedves és közvetlen.
Laci: Semmiképp se legyen apácajellegű. Legyen humorérzéke, tudjon nevetni a poénokon. Viszont minden helyzetben tudon viselkedni és legyen alkalmazkodó.
Gergő: Én kerülöm a két végletet. Az sem jó, ha nagyon csendes, de az még rosszabb, ha egyfolytában jár a szája. Azt sem szeretem, ha egy lány nagyképű, beképzelt cicababa, vagy ha flegma.

Mi volt a legégőbb, legcikibb élményed egy randi során?

Laci: Nem nagyon emlékszem ilyen kaliberű beégésekre, ami kisebb esetleg volt, azon gyorsan túltettem magam. Röhögtem egy nagyot és kész.
István: Egyszer elmentünk egy szalagavatóra. Haza készültünk, de valahogy egy biliárdszalonban kötöttünk ki, nálam meg csak egy ezres volt. Vettem a lánynak inni, de magamra már nem maradt pénzem, így a mosdóba mentem, hogy igyak egy kis vizet. Aztán a barátnőm megkérdezte, nem eszünk-e valamit, mert olyan éhes. Erre bevallottam, mi a helyzet, de szerencsére nem fogta fel olyan tragikusan. Nekem viszont rettentő kellemetlen volt az egész.

Kinek kell fizetnie az első randin?

András: Én mindig úgy indulok el egy randira, hogy annyi pénz van nálam, amivel biztosan ki tudom fizetni a fogyasztásunkat. Szerintem egyékbént az első randin a fiúk kutya kötelessége, hogy állják a számlát.
István: Első alkalommal mindig a fiú fizet, de előfordult már az is, hogy én fizettem a mozijegyet, a lány meg a popcornt. Később már szerintem nem jó, hogy mindig a fiú fizet, mert a lány megszokja, a fiú meg csődbe megy.
Gábor: Első randin a fiú fizet, utána ahogy esik, úgy puffan, megbeszélés tárgya.

 
G-mail belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
  SúgóSúgó

Új postafiók regisztrációja
 
Könyvajánló
 
Szépségápolás
 
Szavazás
Mi a kedvenc zenei stílusod?

pop
rock
techno
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Háttér zene
 
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Divat
 
Idézetek

"Az az ember, akit bennem szeretsz, természetesen jobb nálam: én nem olyan vagyok.
De te szeress, és én majd igyekszem, hogy jobb legyek önmagamnál."

(Prisrin)

"Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted."
(Gabriel Garcia Márquez)

"Szerelem: meghódítani, bírni és megtartani egy lelket, amely annyira erős, hogy fölemel bennünket,
s annyira gyönge, hogy éppolyan szüksége van reánk, mint nekünk őreá."

(Paul Gerardy)

"A szerelem az élet nagy ajándéka, és aki nem nyújtja ki utána a kezét, az sohasem élte az életet a maga teljes módján."
(Erskine)

"Sose mondd azt: "Szeress engem!" Mit érsz vele? Isten is hiába mondta..."
(Paul Valéry)

"Az igazi szerelemnek megvannak a maga előérzetei és tudja, hogy a szerelem szerelmet gerjeszt."
(Balzac)

I love you
 
Zeneszövegek!
 

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA