A szerelem és a könny édestestvér, nem szerelem az mi könnyet sem ér. Aki sosem sírt, az sosem szeretett, mert a szerelem és a könny egy napon született.
Hívtál engem, s reményt adtál, kimondhatatlan szépet. Velem voltál, s emléket adtál, gyönyörű meséket. Hozzám bújtál, s álmotadtál: álomszerű estéket... Kezed nyújtottad, s szerelmet adtál, csókod érezhettem, mi lenne Velem Nélküled? Szívet adtál a boldogtalannak, esélyt a lelketlennek, utat a bolyongónak, édes mosolyt életem rögeszméinek. S minden mit adhatok cserébe csak a kezem, mely Téged követel, a szívem, mely érted dobog, a lelkem, mely nem is létezhetne Nélküled, csókom, hűséges szerelmem... Oh, jaj, Te vagy már mindenem!!
Szép volt a sorstól,hogy utamba ejtett, minden édes csókod a számon felejtett.Már csak akkor tenne igazán szépet,ha mindörökké nekem adna Téged!
Azt tanultam,hogy 1nap 24óra, 1óra 60 perc és 1 perc 60 másodperc.Azt nem tudtam,hogy 1 másodperc Nélküled maga az örökkévalóság!
Szeretnék sétálni veled egy boldog estén,Ráborulni ajkadra,ahol nem lát senki.Szeretném elmondani könnyes szemmel néked,Hogy így még senkit sem szerettem,mint ahogy most Téged!
Te vagy a hajnal,te vagy a tüz,az életem lángja,ami az értlemet adja. Szemeid ragyogása,hajad susogása,öleésed forrósága,lelkem boldogsága. Szertlek!
Neketek is még sok boldog szerelmes perceket! 
Szeretni ne tanulj korán, de ha szeretsz szeress igazán, mert az élet oly mostoha, szeretni megtanít, de feledni soha!
-Szívem olyan, mint a kisóra. Te húzod fel, vagy vágod a padlóra. Te cserélsz bennem elemet és Te jelented a lelkemet! Ha nem tudnád, kérlek; SZERETLEK TÉGED!
Forró tűz mardossa a testemet, mintha ki akarná tépni a szívemet! Úgy érzem, nem bírom tovább, ha nem lehetek Veled egy egész éjszakát!
|